10 323 produktů skladem

Doručení po čr
už druhý den

Doprava zdarma
od 1000 Kč

Výměna a vrácení
rychle a bez řečí

Vyzvednutí v Praze
už tentýž den

Pánské WeSC

Domovem dnes již světoznámé značky je Švédsko, kde WeSC/WeAretheSuperlativeConspiracy roku 1999 vzniklo. Od počátku tvořili členy tvůrčí skupiny WeSC lidé, kteří chtěli podpořit komunity, z nichž vyšli, tj. skateboardové a undergroundové prostředí. Label je postavený na "superlativní konspiraci", přirozené spolupráci lidí s různými talenty,  které WeSC skrze své projekty spojuje a dává tak vzniknout novým a nečekaným spojením, které přesahují módní branži.

Komunita kolem WeSC vystupovala a stále vystupuje jako jednotná v postoji k životu, stavící na vrchol jako prioritu lidskou kreativitu, jež byla často vlivem nadnárodních řetězců, snažících se udělat z lidí dav, opomíjena.

Podporou kultury, kterou mají mladí lidé rádi si mezi nimi získal brand Wesc značnou podporu. Mladí Švédové konečně našli náhradu za jimi odmítané mainstreamové tvůrce oblečení a tou se stal Wesc.

Mezi zakladatele Wesc patří Mattias Hallencreutz a Ingemar Beckman, kteří společně s dalšími čtyřmi přáteli založili label, který nyní již balancuje na pomezí módní značka/kult a který sdružuje mnoho zajímavých lidí, kteří jsou známí jako WeActivists. Jejich úkolem je propagovat label Wesc po světě a ukázat, že streetová móda již není doménou velkých hráčů, kteří si z její produkce udělali velký byznys, ale že zde můžou existovat i tvůrci, kteří do produktu vloží prvky, díky nimž se stává každý kus oblečení originálním. Mezi WeActivists patří například snowboardista Jake Welch, biker Arthur Colmar a mnozí další. Podle Wesc jsou WeActivists lidé, kteří jsou dobří v tom, co dělají, bez ohledu na to, jestli jsou světoznámí či naprosto neznámí, lidé, kteří si v duchu streetu vybrali svou cestu a kteří si zachovávají skromnost.
Wesc dnes působí ve 30 zemích s 31 obchody a všude, kde působí se, snaží rozvířit vlny streetového trhu neotřelými nápady a úžasně kreativním přístupem. Pokud se cítíte jako ovce v davu, navštivte obchod labelu, který proti neoriginalitě již dlouho bojuje. Úspěšně.

Freshlabels nabízí to nejlepší z kolekcí značky Wesc, od kalhot, přes košile až po peněženky. Výběr je pestrý a originalita na dosah ruky.

Celý text

Schovat filtry

Praktické info Nahoru

Přihlášení

nebo

PŘIDEJTE SE

nebo

Přidejte se k čerstvé komunitě a těšte se!

  • Neminou vás exkluzivní nabídky a slevy
  • Můžete sledovat stav vaší objednávky
  • Nemusíte pokaždé vyplňovat vaše údaje
  • Můžete si uložit své vlastní míry pro snadnější výběr správné velikosti

Zapomenuté heslo

NOVÉ HESLO VÁM PŘIJDE NA E-MAIL.

Zavřít