Dárky Jinak

Darujte výjimečný design,
kvalitu a opravdovou
udržitelnost.

Elvine

Elvine je švédský brand s poetickým příběhem v pozadí. Když jej totiž pouliční performer Daniel Mänd v roce 2001 zakládal, dal mu jméno po své babičce Elvine. Babička Elvine byla pečlivá švadlenka z Estonska, odkud v 50. letech uprchla do Gothenburgu. Pečlivost, vášeň pro řemeslo a smysl pro detail, to jsou vlastnosti, které Daniel po své babičce zdědil a které kopírují základní filozofii brandu.

Brand Elvine používá pro výrobu pouze vlnu známého původu, vysoce kvalitní bavlnu, tencel, len a materiály s rostoucím podílem recyklovaných vláken. Svrchní vrstva bund je chráněna unikátní, voduodpuzující technologií Bionic-Finish Eco bez obsahu PFC. Výplň imitující peří je kompletně z recyklovaných PET lahví.
Brand Elvine nabízí neformální oblečení bez nesmyslů, s nádechem elegance pro uvolněný městský lifestyle. Sofistikované oblečení, které je vytvořené spíš pro chodníky než přehlídková mola. 

Více

Cena

Od :
Do :
0
0

Pro tuto kombinaci filtrů jsme bohužel nic nenašli.

Jak dál:
  • Vyberte jinou kombinaci filtrů.

Přihlášení

nebo

Přidejte se

nebo

Souhlasím se zasíláním informací o doporučených produktech, novinkách a speciálních akcích. Odběr těchto informací je možné kdykoliv bezplatně upravit nebo zrušit kliknutím na odkaz v našem e-mailu.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přidejte se k čerstvé komunitě a těšte se!

  • Neminou vás exkluzivní nabídky a slevy.
  • Můžete sledovat stav vaší objednávky.
  • Nemusíte pokaždé vyplňovat vaše údaje.
  • Můžete využívat Wishlist.

Zapomenuté heslo

Nové heslo vám přijde na e-mail.

Zavřít