Gramicci růžové

Gramicci je outdoorově lifestylová značka s dlouhou tradicí, která se zaměřuje na odolné, funkční a pohodlné oblečení navržené pro outdoorové aktivity i do města. Používá prvotřídní zpracování a vysoce kvalitní a odolné materiály, které zaručují dlouhou životnost. Mezi ty patří i ty udržitelné - zejména organická bavlna, recyklovaný polyester a konopí.

Značka je navíc členem Sustainable Apparel Coalition a zavedla nástroj Higg Index pro hodnocení udržitelnosti, aby mohla lépe sledovat a zlepšovat svůj dopad na životní prostředí. Gramicci se zavázalo snížit svou uhlíkovou stopu a stanovilo si cíl stát se do roku 2025 uhlíkově neutrální. A jak vlastně vznikla? Značku založil v roce 1982 horolezec Mike Graham a pojmenoval ji po své přezdívce. Prvním produktem byly kalhoty G-Pants s všitým klínem, které umožňovaly velký rozsah pohybu. Tento prvek značka používá dodnes a vy ho najdete u všech kalhot i šortek v naší nabídce.

Více

Pohlaví

Kategorie

Objem

Velikosti

Udržitelnost

Barvy

Cena

Od :
Do :
1 300
1 400

Ostatní

 • -30 %
  Gramicci - UPF-Shield Long Sleeve Top
  Teď 1 390 Kč
  1 990 Kč
  -30 %
  Velikosti skladem
  S M L

Přihlášení

nebo

Přidejte se

nebo

Souhlasím se zasíláním informací o doporučených produktech, novinkách a speciálních akcích. Odběr těchto informací je možné kdykoliv bezplatně upravit nebo zrušit kliknutím na odkaz v našem e-mailu.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přidejte se k čerstvé komunitě a těšte se!

 • Neminou vás exkluzivní nabídky a slevy.
 • Můžete sledovat stav vaší objednávky.
 • Nemusíte pokaždé vyplňovat vaše údaje.
 • Můžete využívat Wishlist.

Zapomenuté heslo

Nové heslo vám přijde na e-mail.

Zavřít