Humör

​Nápaditý street z Dánska, v podobě oblečení labelu Humör zaujme. Ačkoli byla značka Humör založena teprve roku 2007, již nyní si našla široké spektrum příznivců mezi mladými lidmi, především mezi alternativci, sportovci a DJs.

Oblečení od Humör je tak trochu jiné a k jeho vytvoření je potřeba velké množství inspirace. Mladí tvůrci ovšem ví, odkud ji čerpat. Ze sportu, hudby a samé podstaty streetu. Label Humör se zrodil s myšlenkou dodat kvalitní a osobité oblečení všem těm, kteří jsou progresivní, těm, kteří chtějí vědět více, běhat rychleji, mít přehled a být sví. Minimalismus a barvy jsou hlavními stavební kameny produktů značky Humör. Stavebními kameny? Spíše kostkami Lega. Stejně jako ze stavebnice Lego lze z nabídky labelu Humör poskládat to, co člověk sám chce. Svérázný outfit od Humör zaujme a podtrhne touhu vystoupit ze zajetých kolejí. S kolekcí Main Fall 2013 se Humör posunul dále. Propracovanější outfity a vkusné detaily ukazují, že tvůrci Humör neustávají na jednom místě, ale jejich ideály jsou založené na neustálém posunu kupředu a objevováním neprobádaného v podobě modelů stvořených z té nejvíc fresh inspirace.

Více

Cena

Od :
Do :
0
0

Pro tuto kombinaci filtrů jsme bohužel nic nenašli.

Jak dál:
  • Vyberte jinou kombinaci filtrů.

Přihlášení

nebo

Přidejte se

nebo

Souhlasím se zasíláním informací o doporučených produktech, novinkách a speciálních akcích. Odběr těchto informací je možné kdykoliv bezplatně upravit nebo zrušit kliknutím na odkaz v našem e-mailu.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přidejte se k čerstvé komunitě a těšte se!

  • Neminou vás exkluzivní nabídky a slevy.
  • Můžete sledovat stav vaší objednávky.
  • Nemusíte pokaždé vyplňovat vaše údaje.
  • Můžete využívat Wishlist.

Zapomenuté heslo

Nové heslo vám přijde na e-mail.

Zavřít