Kings of Indigo

Celosvětově nejoblíbenější materiál představuje nového krále, kterého jsme pro vás vybrali. Kings of Indigo spojili východ se západem a přinesli džíny vyrobené s japonským perfekcionismem v americkém stylu. Maximální přesnost ve vysoké kvalitě, která zabrání běžnému opotřebení a vy si můžete své oblíbené džíny s přehledem užívat po několik let.

Kings of Indigo (K.O.I.) dostali svůj název podle tetování. Ač je to možná neuvěřitelné, zakladatel Tony Tonnaer si oblíbil svoji kérku japonské rybičky natolik, že po ní zkrátka a dobře svou značku pojmenoval. Není se však příliš čemu divit. Koi rybky jsou totiž považovány za inteligentní stvoření, která jsou schopná plavat proti proudu. A to vystihuje i jistou metaforu pro rebelii napříč džínovou historií. Brand založený v roce 2011 pojmenovává všechny svoje kousky podle slavných králů a královen, aby jejich modrá krev nebyla nikdy zapomenuta. Šlechetný je taky jeho odkaz v rámci sustainability. K.O.I. používá k výrobě udržitelné tkaniny, jako recyklovanou bavlnu nebo Tencel® Lyocell, jehož umělá vlákna jsou získaná z dřevoviny eukalyptových stromů. Netoxické rozpouštědlo, které se používá k přeměně buničiny na vlákno, je používáno několikrát, čímž výrobní proces vyžaduje jen malé množství vody. Velkou součástí filozofie brandu je tzv. Triple-R = Repair, Recycle, Re-use, to mluví za vše.

Více

Cena

Od :
Do :
0
0

Pro tuto kombinaci filtrů jsme bohužel nic nenašli.

Jak dál:
  • Vyberte jinou kombinaci filtrů.

Přihlášení

nebo

Přidejte se

nebo

Souhlasím se zasíláním informací o doporučených produktech, novinkách a speciálních akcích. Odběr těchto informací je možné kdykoliv bezplatně upravit nebo zrušit kliknutím na odkaz v našem e-mailu.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přidejte se k čerstvé komunitě a těšte se!

  • Neminou vás exkluzivní nabídky a slevy.
  • Můžete sledovat stav vaší objednávky.
  • Nemusíte pokaždé vyplňovat vaše údaje.
  • Můžete využívat Wishlist.

Zapomenuté heslo

Nové heslo vám přijde na e-mail.

Zavřít