Memobottle

Rovnováha mezi pohodlím a odpovědností k životnímu prostředí, tak se dá charakterizovat filozofie mladého brandu Memobottle, který v roce 2014 uvedl na trh inovativní plastové lahve. Díky praktickému tvaru se láhev snadno vejde do batohu či kabelky, a tak byla de facto započata plastová revoluce 21. století.

Za zrodem značky stojí Jesse Leeworthy a Jonathan Byrt, kteří vyrůstali v malém pobřežním městečku na jihovýchodě Austrálie. Již od dětství je znepokojoval alarmující počet plastových lahví, které znečišťovaly místní kanály a parky. A tak se rozhodli tuto nelehkou situaci změnit a inspirovat společnost k tomu, aby neplýtvala plastovými obaly a více tak šetřila životní prostředí. Lahve jsou vyráběny z recyklovatelného Tritanu bez příměsi BPA, což je současný hit na poli bezpečnějších plastů. Tento trvanlivý materiál s dlouhou životností a bez toxických sloučenin byl původně vyvinutý pro lékařské účely. V roce 2016 slavil brand Memobottle kultovní úspěch, když byly jeho produkty vybrány jako součást dárkových packů pro oscarové nominace.

Více

Cena

Od :
Do :
0
0

Pro tuto kombinaci filtrů jsme bohužel nic nenašli.

Jak dál:
  • Vyberte jinou kombinaci filtrů.

Freshlabels využívá Cookies, abychom vám mohli poskytovat co nejlepší servis. Prohlížením našeho webu vyjadřujete souhlas s použitím Cookies.

Více informací Rozumím

Přihlášení

nebo

Přidejte se

nebo

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přidejte se k čerstvé komunitě a těšte se!

  • Neminou vás exkluzivní nabídky a slevy.
  • Můžete sledovat stav vaší objednávky.
  • Nemusíte pokaždé vyplňovat vaše údaje.
  • Můžete využívat Wishlist.

Zapomenuté heslo

Nové heslo vám přijde na e-mail.

Zavřít