Udržte své věci v suchu

Víme, že si občas lámete hlavu s tím, který batoh je vhodný do jakého počasí. Nějaké jsou ideální jen na běžné každodenní nošení, některé jsou zase zkonstruovány z odolných materiálů, díky kterým udrží vaše věci v suchu i za dlouhého prudkého deště. Připravili jsme pro vás přehled, který vám s výběrem toho vhodného pomůže. Zároveň u každého batohu na Freshlabels najdete označení se stupněm, díky kterému poznáte, jak velkou ochranu proti dešti vám poskytne.

Stupeň 0

Dešti se raději vyhněte. Tyto batohy a tašky jsou vyrobeny ze speciálních materiálů, které skvěle vypadají, obsah vašeho batohu ale před vodou neochrání. Při střetu s vodou může dojít k poškození batohu, dávejte si proto na fashion weeku pozor a během deště zůstaňte raději uvnitř.

Vybrat batoh

Stupeň 1

Pokud vás na zastávce autobusu překvapí jemná přeháňka nebo první zimní sníh, nemusíte se o své věci bát. Utíkejte se ale radši skrýt, při delším kontaktu s vodou tyto batohy a tašky mohou promoknout. Ani vy přece nechcete být durch. Doporučujeme materiál čas od času naimpregnovat podle pokynů výrobce.

Vybrat batoh

Stupeň 2

Batohy a tašky, s kterými vás nic nepřekvapí. Můžete se spolehnout na vícevrstvé, nepromokavé materiály, zatavené švy, voděodolné zipy nebo voděodpudivé povrchové úpravy. Vaše věci ochrání i před náhlou letní bouří. Nedoporučují se ale dlouhé procházky v dešti, materiál nemusí být 100% vodotěsný při dlouhodobém vystavení vodě. V dešti se radši procházejte se svým partnerem. Pro zachování voděodolných vlastností se o batoh dobře starejte a pravidelně impregnujte podle pokynů výrobce.

Vybrat batoh

Stupeň 3

Tento batoh si můžete vzít třeba na Bali v období monzunů. Nepřekvapí vás žádné počasí a můžete s ním přebrodit i řeku. Absolutní ochrana před deštěm, sněhem, rozlitým pivem nebo slzami vašich nepřátel. Při šetrném používání si batoh udrží své vlastnosti po dlouhá léta.

Vybrat batoh

Přihlášení

nebo

Přidejte se

nebo

Souhlasím se zasíláním informací o doporučených produktech, novinkách a speciálních akcích. Odběr těchto informací je možné kdykoliv bezplatně upravit nebo zrušit kliknutím na odkaz v našem e-mailu.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přidejte se k čerstvé komunitě a těšte se!

  • Neminou vás exkluzivní nabídky a slevy.
  • Můžete sledovat stav vaší objednávky.
  • Nemusíte pokaždé vyplňovat vaše údaje.
  • Můžete využívat Wishlist.

Zapomenuté heslo

Nové heslo vám přijde na e-mail.

Zavřít