Udržte své věci v suchu!

Víme, že si občas lámete hlavu s tím, který batoh je vhodný do jakého počasí. Nějaké jsou ideální jen na běžné každodenní nošení, některé jsou zase zkonstruovány z odolných materiálů, díky kterým udrží vaše věci v suchu i za dlouhého prudkého deště. Připravili jsme pro vás přehled, který vám s výběrem toho vhodného pomůže. Zároveň u každého batohu na Freshlabels najdete označení se stupněm, díky kterému poznáte, jak velkou ochranu proti dešti vám poskytne.

Stupeň 0

Dešti se raději vyhněte. Tyto batohy a tašky jsou vyrobeny ze speciálních materiálů, které skvěle vypadají, obsah vašeho batohu ale před vodou neochrání. Při střetu s vodou může dojít k poškození batohu, dávejte si proto na fashion weeku pozor a během deště zůstaňte raději uvnitř.

vybrat batoh

Stupeň 1

Pokud vás na zastávce autobusu překvapí jemná přeháňka nebo první zimní sníh, nemusíte se o své věci bát. Utíkejte se ale radši skrýt, při delším kontaktu s vodou tyto batohy a tašky mohou promoknout. Ani vy přece nechcete být durch. Doporučujeme materiál čas od času naimpregnovat podle pokynů výrobce.

vybrat batoh

Stupeň 2

Batohy a tašky, s kterými vás nic nepřekvapí. Můžete se spolehnout na vícevrstvé, nepromokavé materiály, zatavené švy, voděodolné zipy nebo voděodpudivé povrchové úpravy. Vaše věci ochrání i před náhlou letní bouří. Nedoporučují se ale dlouhé procházky v dešti, materiál nemusí být 100% vodotěsný při dlouhodobém vystavení vodě. V dešti se radši procházejte se svým partnerem. Pro zachování voděodolných vlastností se o batoh dobře starejte a pravidelně impregnujte podle pokynů výrobce.

vybrat batoh

Stupeň 3

Tento batoh si můžete vzít třeba na Bali v období monzunů. Nepřekvapí vás žádné počasí a můžete s ním přebrodit i řeku. Absolutní ochrana před deštěm, sněhem, rozlitým pivem nebo slzami vašich nepřátel. Při šetrném používání si batoh udrží své vlastnosti po dlouhá léta.

vybrat batoh

Náš web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu souhlasíte s našimi zásadami jejich používání.

Víc informací OK

Přihlášení

nebo

Přidejte se

nebo

Přidejte se k čerstvé komunitě a těšte se!

  • Neminou vás exkluzivní nabídky a slevy.
  • Můžete sledovat stav vaší objednávky.
  • Nemusíte pokaždé vyplňovat vaše údaje.
  • Můžete využívat Wishlist.

Zapomenuté heslo

Nové heslo vám přijde na e-mail.

Zavřít