Pánské MiiR outdoor

MiiR je americká značka, která vyrábí prémiové láhve na kávu, pivo i víno z chirurgické nerezové oceli. Jejich termo lahve jsou vybaveny dvojitou vakuovou izolací, která udrží váš nápoj teplý 12 hodin a studený i déle než 24. Díky extra odolné povrchové úpravě jsou navíc vhodné nejen do města, ale i na cesty přírodou. Kromě minimalistického designu potěší i doživotní zárukou.

Značka navíc myslí i na budoucnost naší země. Každý prodaný produkt MiiR pomáhá financovat neziskové organizace, které pracují na posílení komunit a zároveň investují do zdraví našeho přirozeného prostředí. Značka je například součástí organizace 1% for the Planet a je tak zavázána odevzdávat minimálně 1 % svých hrubých tržeb neziskovým organizacím zabývajícím se ochranou životního prostředí. Aby toho nebylo málo, na každém produktu najdete speciální Give Code™, díky kterému na stránkách výrobce zjistíte, co konkrétního pomohl daný produkt financovat.

Více

 • Termo
  Doživotní záruka
  -30 %
  MiiR - Growler 1800 ml (64oz)
  Teď 1 040 Kč
  1 490 Kč
  -30 %
  Produkt skladem
  U vás už zítra (27/02)

Přihlášení

nebo

Přidejte se

nebo

Souhlasím se zasíláním informací o doporučených produktech, novinkách a speciálních akcích. Odběr těchto informací je možné kdykoliv bezplatně upravit nebo zrušit kliknutím na odkaz v našem e-mailu.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přidejte se k čerstvé komunitě a těšte se!

 • Neminou vás exkluzivní nabídky a slevy.
 • Můžete sledovat stav vaší objednávky.
 • Nemusíte pokaždé vyplňovat vaše údaje.
 • Můžete využívat Wishlist.

Zapomenuté heslo

Nové heslo vám přijde na e-mail.

Zavřít