Batohy
na všechno.
Pro všechny.


Sneaker Lab

Dopřejte svým miláčkům tu nejlepší péči, díky níž budou za každého počasí, dokonce i po té nejdivočejší párty vypadat skvěle a oslnivě. Tento jihoafrický, ekologicky smýšlející brand vznikl teprve v roce 2012, jeho produkty ale natolik oslovily milovníky sneakers, že jsou k dostání po celém světě.

Díky svým inovativním schopnostem se jim podařilo najít cestu, jak spojit dokonalou péči o tenisky a přitom zanechat co nejmenší ekologickou stopu. Produkty Sneaker LAB se od těch konkurenčních liší především složením, které neobsahuje mýdlo a chemikálie, ale pouze pro-bakteriální technologii, bezpečnou pro životní prostředí. Zároveň jsou 100% biologicky rozložitelné a balené do recyklovatelných materiálů. Brand navíc hrdě spolupracuje s organizací gold Youth, která se snaží mladým lidem žijícím v Africe zajistit lepší budoucnost. Z každého prodaného produktu tak jde podíl na podporu této neziskové komunity. Buďte součástí této kultury a starejte se o své boty čerstvou, eco-friendly cestou.

Více

 • Sneaker Lab - Premium Sneaker Wipe Pack
  299 Kč
  Produkt skladem
  U vás v úterý (11/08)

Freshlabels využívá Cookies, abychom vám mohli poskytovat co nejlepší servis. Prohlížením našeho webu vyjadřujete souhlas s použitím Cookies.

Více informací Rozumím

Přihlášení

nebo

Přidejte se

nebo

Přidejte se k čerstvé komunitě a těšte se!

 • Neminou vás exkluzivní nabídky a slevy.
 • Můžete sledovat stav vaší objednávky.
 • Nemusíte pokaždé vyplňovat vaše údaje.
 • Můžete využívat Wishlist.

Zapomenuté heslo

Nové heslo vám přijde na e-mail.

Zavřít