673 × Boty
se slevou 20–50 %

Tangent GC

Prvotní myšlenka se zrodila v hlavě Davida Samuelssona při vzpomínce na jeho dědečka. Povoláním kominík, který mnohdy působil hrubě, ale pokud šlo o šatník, uměl být velice elegantní a pečlivý. Neměl sice mnoho oblečení, ale za to věděl, jak se o něj starat. Příběh ze života, který nás baví a který jsme sami všichni zažili - naši prarodičové zkrátka uměli o své oblečení pečovat.

V dnešním zrychleném konzumním světě, kde převládá levné, sériově vyráběné oblečení, jsme nevědomky nasedli na vlak, ve kterém je jednodušší pořídit nové než se starat o staré. Tradice a zvyky se však bohudík pomalu vrací zpět do starých kolejí a kvalita materiálů včetně vášně pro řemeslné zpracování teď chytá druhý dech. S tím jde také ruku v ruce potřeba věnovat svým oděvům dostatečnou péči a právě proto vznikla v roce 2012 švédská společnost Tangent GC, která nabízí vynikající řadu výrobků pro péči o oděvy. Produkty nepocházejí z chemického průmyslu, nejsou pásově vyráběny, obsahují čistě přírodní přísady, esenciální oleje a efektivně tak poskytují oděvům dlouhou životnost. Organická kvalita, kterou můžete s klidným svědomím vypouštět do vody, aniž byste ji znečišťovali chemikáliemi.

Více

 • SUSTAINABLE
  Tangent GC - Denim Wash
  349 Kč
  Produkt skladem
  U vás už zítra (13/12)

Náš web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu souhlasíte s našimi zásadami jejich používání.

Víc informací OK

Přihlášení

nebo

Přidejte se

nebo

Přidejte se k čerstvé komunitě a těšte se!

 • Neminou vás exkluzivní nabídky a slevy.
 • Můžete sledovat stav vaší objednávky.
 • Nemusíte pokaždé vyplňovat vaše údaje.
 • Můžete využívat Wishlist.

Zapomenuté heslo

Nové heslo vám přijde na e-mail.

Zavřít