Velkoobchod a distribuce

Freshlabels nabízí českým a slovenským obchodům exkluzivní módní a designové značky z celého světa. S distribucí zahraničních značek máme bohaté zkušenosti sahající až do roku 2006, kdy jsme získali exkluzivní zastoupení švédské street fashion legendy WeSC. Zastupované značky si pečlivě vybíráme. Sami je navíc prodáváme a máme tak ty nejlepší informace o jejich fungování na českém a slovenském trhu.

Myslíme si, že distribuce není jen o nákupu a prodeji, ale hlavně o vytvoření povědomí o značce a předání příběhu značky potenciálním zákazníkům. Proto našim značkám věnujeme velkou pozornost, například organizací originálních eventů nebo netradiční spoluprácí s místními opinion leadery.


Naše Značky

KOMONO | Official website

Belgická značka KOMONO buduje svoji identitu na základě několika pilířů. Je moderní a přináší nové trendy ve svých segmentech. Nebojí se jít proti proudu po nevyznačené cestě. Pochází z Antverp, města designu, kde spolupracuje s řadou umělců. Inspiruje mladé lidi nejen v Belgii, ale také po Evropě a proniká na trhy celého světa, zejména potom do hlavních měst módy. Již od svého vzniku v roce 2009 přináší bezkonkurenční kombinaci kvality, progresivního design a dostupné ceny. Kromě hodinek a slunečních brýlí najdete v portfoliu značky KOMONO také dioptrické brýle.

Komono

Mám zájem


Ucon Acrobatics | Official website

Jochen Smuda a Martin Fussenegger toužili vytvořit lifestyle značku, jejíž produkty budou kreativní, kvalitní, inovativní a zároveň budou splňovat etické normy výroby. V létě roku 2001 tak vznikl label Ucon Acrobatics. Inspirací je pro ně městská móda a kultura ikonického Berlína, kde vytvářejí veškeré své návrhy. Značka je obklopena komunitou designérů a talentovaných umělců. Díky tomuto kreativnímu prostředí vznikají naprosto jedinečné siluety batohů, tašek a ledvinek Ucon Acrobatics.

Ucon Acrobatics

Mám zájem


Herschel Supply | Official website

Značka Herschel Supply vznikla v roce 2009 díky bratrům Jamiemu a Lyndonu Cormackovým. Pro název značky si vybrali jméno města, v němž vyrostly tři generace jejich rodiny – Herschel. U Herschel Supply platí, že historie je zároveň současností. Výrobky Herschel Supply najdou své příznivce mezi těmi, kteří hledají funkčnost a zároveň očekávají od výrobku osobitost. V současnosti brand Herschel Supply nabízí širokou kolekci batohů, ale i oblečení. Mezi nejoblíbenější kousky patří ikonické retro siluety batohů Little America, Retreat nebo Settlement. Cílem bratrů Cormackových je vytvářet produkty, které budou nadčasové a vytvořené s citem. To vše přinášejí s obrovským nadšení a smyslem pro detail.

Herschel Supply

Mám zájem


WEMOTO | Official website

Od roku 2003 pracují Patrick Lotz, Stefan Golz a Gregor Garkisch na společném projektu, labelu Wemoto. V současných podmínkách přesyceného trhu se streetovou módou se mnozí tvůrci vrhají do nejzazších koutů své fantazie a odvracejí se od obvyklých konceptů, které i přes svou dlouhou tradici mají velký potenciál. Přesně tak to němečtí tvůrci značky Wemoto dělat nechtějí. Wemoto představuje ideální kombinaci minimalismu a kreativity, která se skrývá v pečlivě vybraných barvách, propracovaných detailech, "chytré" grafice a vzorech. Teď navíc s organickou bavlnou a větším důrazem na životní prostředí. Přidejte velkou dávku pozitivní energie a Wemoto se stane okamžitě základem vašeho běžného šatníku do města.

WEMOTO

Mám zájem


RVLT a Selfhood | Official website RVLT/Selfhood

Label RVLT, neboli Revolution, byl založen roku 1996 jako značka silně ovlivněná grafickým cítěním svých zakladatelů. RVLT sbírá střípky minulosti a tvoří z nich současnou módu pro každou příležitost. Skadinávská kvalita z Dánska, minimalistický design a důraz na detaily. To je značka RVLT, ale také její dámská varianta, brand Selfhood.

RVLT a Selfhood

Mám zájem


Colorful Standard | Official website

Nováček v naší sustainable family, kterého jsme ulovili v Dánsku. Představujeme vám brand Colorful Standard z Kodaně i s jeho standardní nabídkou plnou barev a udržitelnosti. Použití prvotřídních materiálů, výroba a produkce na evropské půdě a důvěryhodné a férové pracovní prostředí.

Na počátku všeho je kvalitní organická bavlna zpracovaná v portugalské továrně, která splňuje evropské směrnice osvědčených postupů a pracovního prostředí. Následuje nespočet hodin strávených vývojem perfektního střihu a prewashed veškerých produktů. Máte tedy jistotu, že se při praní nic nesrazí. Colorful Standard navíc přispívá 5 % ze zisku na dobrou věc, za což mluví i motto brandu. We Are On A Mission.

Colorful Standard

Mám zájem


Dedicated | Official website

Stockholmská značka DEDICATED byla založena skupinou, jejíž členové patří do rozličných subkultur - od streetart, board sports až k hudbě. DEDICATED je label určený všem, jejichž hnacím motorem je vášeň pro to, co právě dělají. Není potom důležité, zda se jedná o design, umění, hudbu nebo sport. Všechny kousky portfolia intepretují vlivy pop kultury a jsou vytvořeny ze 100% organické bavlny. Díky tomu patří značka DEDICATED k lídrům udržitelné módy. DEDICATED často podporuje kreativní osobnosti a tvoří s nimi limitované kolekce a kolaborace. Vše s nadhledem, vtipem a svěžím přístupem. Stačí si jen vybrat!

Dedicated

Mám zájem


Rains | Official website

Inspirováno skandinávským designem a hlavně počasím. Dánský brand Rains spojuje tradiční metody s inovativními technikami a vytváří tak dohromady jedinečný koncept výroby nepromokavého oblečení a batohů. Tradiční pláštěnky přetransformované do současnosti, se všemi funkcemi, které si dnešní doba žádá. To byl záměr brandu Rains, založeného v roce 2012. S odkazem na skandinávské dědictví byl vytvořen poctivý a jednoduchý design s čistými liniemi, který doprovází veškerý sortiment, od nepromokavého oblečení, přes doplňky, až po stylové batohy.

Rains

Mám zájem

Přihlášení

nebo

Přidejte se

nebo

Souhlasím se zasíláním informací o doporučených produktech, novinkách a speciálních akcích. Odběr těchto informací je možné kdykoliv bezplatně upravit nebo zrušit kliknutím na odkaz v našem e-mailu.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přidejte se k čerstvé komunitě a těšte se!

  • Neminou vás exkluzivní nabídky a slevy.
  • Můžete sledovat stav vaší objednávky.
  • Nemusíte pokaždé vyplňovat vaše údaje.
  • Můžete využívat Wishlist.

Zapomenuté heslo

Nové heslo vám přijde na e-mail.

Zavřít