Velkoobchod a distribuce

Freshlabels nabízí českým a slovenským obchodům exkluzivní módní a designové značky z celého světa. S distribucí zahraničních značek máme bohaté zkušenosti sahající až do roku 2006, kdy jsme získali exkluzivní zastoupení švédské street fashion legendy WeSC. Zastupované značky si pečlivě vybíráme. Sami je navíc prodáváme a máme tak ty nejlepší informace o jejich fungování na českém a slovenském trhu.

Myslíme si, že distribuce není jen o nákupu a prodeji, ale hlavně o vytvoření povědomí o značce a předání příběhu značky potenciálním zákazníkům. Proto našim značkám věnujeme velkou pozornost, například organizací originálních eventů nebo netradiční spoluprácí s místními opinion leadery.


Naše Značky

KOMONO | Official website

Belgická značka KOMONO buduje svoji identitu na základě několika pilířů. Je moderní a přináší nové trendy ve svých segmentech. Nebojí se jít proti proudu po nevyznačené cestě. Pochází z Antverp, města designu, kde spolupracuje s řadou umělců. Inspiruje mladé lidi nejen v Belgii, ale také po Evropě a proniká na trhy celého světa, zejména potom do hlavních měst módy. Již od svého vzniku v roce 2009 přináší bezkonkurenční kombinaci kvality, progresivního design a dostupné ceny. Kromě hodinek a slunečních brýlí najdete v portfoliu značky KOMONO také dioptrické brýle.

Komono

Mám zájem


Ucon Acrobatics | Official website

Jochen Smuda a Martin Fussenegger toužili vytvořit lifestyle značku, jejíž produkty budou kreativní, kvalitní, inovativní a zároveň budou splňovat etické normy výroby. V létě roku 2001 tak vznikl label Ucon Acrobatics. Inspirací je pro ně městská móda a kultura ikonického Berlína, kde vytvářejí veškeré své návrhy. Značka je obklopena komunitou designérů a talentovaných umělců. Díky tomuto kreativnímu prostředí vznikají naprosto jedinečné siluety batohů, tašek a ledvinek Ucon Acrobatics.

Ucon Acrobatics

Mám zájem


Herschel Supply | Official website

Značka Herschel Supply vznikla v roce 2009 díky bratrům Jamiemu a Lyndonu Cormackovým. Pro název značky si vybrali jméno města, v němž vyrostly tři generace jejich rodiny – Herschel. U Herschel Supply platí, že historie je zároveň současností. Výrobky Herschel Supply najdou své příznivce mezi těmi, kteří hledají funkčnost a zároveň očekávají od výrobku osobitost. V současnosti brand Herschel Supply nabízí širokou kolekci batohů, ale i oblečení. Mezi nejoblíbenější kousky patří ikonické retro siluety batohů Little America, Retreat nebo Settlement. Cílem bratrů Cormackových je vytvářet produkty, které budou nadčasové a vytvořené s citem. To vše přinášejí s obrovským nadšení a smyslem pro detail.

Herschel Supply

Mám zájem


WEMOTO | Official website

Od roku 2003 pracují Patrick Lotz, Stefan Golz a Gregor Garkisch na společném projektu, labelu Wemoto. V současných podmínkách přesyceného trhu se streetovou módou se mnozí tvůrci vrhají do nejzazších koutů své fantazie a odvracejí se od obvyklých konceptů, které i přes svou dlouhou tradici mají velký potenciál. Přesně tak to němečtí tvůrci značky Wemoto dělat nechtějí. Wemoto představuje ideální kombinaci minimalismu a kreativity, která se skrývá v pečlivě vybraných barvách, propracovaných detailech, "chytré" grafice a vzorech. Teď navíc s organickou bavlnou a větším důrazem na životní prostředí. Přidejte velkou dávku pozitivní energie a Wemoto se stane okamžitě základem vašeho běžného šatníku do města.

WEMOTO

Mám zájem


RVLT a Selfhood | Official website RVLT/Selfhood

Label RVLT, neboli Revolution, byl založen roku 1996 jako značka silně ovlivněná grafickým cítěním svých zakladatelů. RVLT sbírá střípky minulosti a tvoří z nich současnou módu pro každou příležitost. Skadinávská kvalita z Dánska, minimalistický design a důraz na detaily. To je značka RVLT, ale také její dámská varianta, brand Selfhood.

RVLT a Selfhood

Mám zájem


Colorful Standard | Official website

Nováček v naší sustainable family, kterého jsme ulovili v Dánsku. Představujeme vám brand Colorful Standard z Kodaně i s jeho standardní nabídkou plnou barev a udržitelnosti. Použití prvotřídních materiálů, výroba a produkce na evropské půdě a důvěryhodné a férové pracovní prostředí.

Na počátku všeho je kvalitní organická bavlna zpracovaná v portugalské továrně, která splňuje evropské směrnice osvědčených postupů a pracovního prostředí. Následuje nespočet hodin strávených vývojem perfektního střihu a prewashed veškerých produktů. Máte tedy jistotu, že se při praní nic nesrazí. Colorful Standard navíc přispívá 5 % ze zisku na dobrou věc, za což mluví i motto brandu. We Are On A Mission.

Colorful Standard

Mám zájem


Dedicated | Official website

Stockholmská značka DEDICATED byla založena skupinou, jejíž členové patří do rozličných subkultur - od streetart, board sports až k hudbě. DEDICATED je label určený všem, jejichž hnacím motorem je vášeň pro to, co právě dělají. Není potom důležité, zda se jedná o design, umění, hudbu nebo sport. Všechny kousky portfolia intepretují vlivy pop kultury a jsou vytvořeny ze 100% organické bavlny. Díky tomu patří značka DEDICATED k lídrům udržitelné módy. DEDICATED často podporuje kreativní osobnosti a tvoří s nimi limitované kolekce a kolaborace. Vše s nadhledem, vtipem a svěžím přístupem. Stačí si jen vybrat!

Dedicated

Mám zájem


Rains | Official website

Inspirováno skandinávským designem a hlavně počasím. Dánský brand Rains spojuje tradiční metody s inovativními technikami a vytváří tak dohromady jedinečný koncept výroby nepromokavého oblečení a batohů. Tradiční pláštěnky přetransformované do současnosti, se všemi funkcemi, které si dnešní doba žádá. To byl záměr brandu Rains, založeného v roce 2012. S odkazem na skandinávské dědictví byl vytvořen poctivý a jednoduchý design s čistými liniemi, který doprovází veškerý sortiment, od nepromokavého oblečení, přes doplňky, až po stylové batohy.

Rains

Mám zájem

Přihlášení

nebo

Přidejte se

nebo

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přidejte se k čerstvé komunitě a těšte se!

  • Neminou vás exkluzivní nabídky a slevy.
  • Můžete sledovat stav vaší objednávky.
  • Nemusíte pokaždé vyplňovat vaše údaje.
  • Můžete využívat Wishlist.

Zapomenuté heslo

Nové heslo vám přijde na e-mail.

Zavřít