400 Kč pro vás
při nákupu nad 2000 Kč
Kód: darek400

Zavazadla Matador

Outdoorová značka, která si nedá od nikoho do ničeho kecat a její pevné základy stojí na spokojenosti zákazníků. Veškeré produkty prochází pečlivou prověrkou přímo v terénu divokých Rocky Mountains samotnými designéry, kteří jsou zároveň i vášnivými dobrodruhy. Jejich cílem je eliminovat zbytečná cestovní kila a zároveň při tom poskytnou maximální pohodlí a kvalitu.

Vše začalo v malém San Franciském bytě roku 2014, kdy si jeden ze zakladatelů uvědomil skutečnost, kolik lidí posedává v parku nebo na plážích na vlastních bundách a improvizovaných dečkách. Díky této myšlence pak představil skladnou deku, která se bez obtíží složí i do kapsy u kalhot. O pár let později se Matador přesunul do městečka Boulder ve státě Colorado, odkud dodnes pravidelně vyjíždí na dobrodružné výpravy do hor k načerpání inspirace i k otestování nejnovějších prototypů. Brand vytvořený cestovateli pro cestovatele nyní ovládá přes 2000 prodejen po celém světě a pyšní se těmi nejlepšími technologiemi, jaké si jen objevitelé mohou přát. Zkrátka brand, co dobyl svět kompaktní dekou.

Více

Náš web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu souhlasíte s našimi zásadami jejich používání.

Víc informací OK

Přihlášení

nebo

Přidejte se

nebo

Přidejte se k čerstvé komunitě a těšte se!

  • Neminou vás exkluzivní nabídky a slevy.
  • Můžete sledovat stav vaší objednávky.
  • Nemusíte pokaždé vyplňovat vaše údaje.
  • Můžete využívat Wishlist.

Zapomenuté heslo

Nové heslo vám přijde na e-mail.

Zavřít